Interneto svetainės nauda verslui priklauso nuo verslo rūšies ir to, kokiu mastu esate pasirengę skverbtis į internetą. Internetas  - puikus būdas reklamuoti verslą potencialiems klientams.  Viskas ko reikia klientui – tinklapio adresas, nesvarbu ar jis gautas iš vizitinės kortelės, reklamos, el. pašto parašo ar paieškos sistemų.

 

Kuo toliau, tuo daugiau žmonių bei įmonių naudojasi internetu norėdami surasti reikiamą informaciją – tai patogu, efektyvu ir greita. Turėti interneto svetainę tampa tendencija, ir didžioji dalis klientų netgi tikisi ir yra užtikrinti, kad reikiamą įmonę ar paslaugą suras internete.


Keletas dalykų, kurie atneš naudos turint tinklapį:


Produkto ar paslaugos įsisavinimas


Interneto svetainė suteikia galimybę pateikti klientui pilną informaciją apie verslą, verslo kryptį, paslaugas, produktus ir kt.


Kiek potencialių klientų galėtų būti pritraukta, jei jie lengvai galėtų rasti ir daugiau sužinoti apie kompaniją, produktus bei paslaugas neskambindami ar tiesiogiai nesusitikdami? Interneto svetainėje jie gali patys susirasti reikiamą informaciją apie įmonę.


Skverbimasis į naujas rinkas


Tinklapis gali išplėsti galimybes pasiekti tą vartotoją, kurį gali būti sudėtinga pasiekti per tradicines reklamos priemones. Ieškodami informacijos žmonės nebevarto laikraščių ar žurnalų, o jungiasi prie interneto. Elektronine prekyba galite pardavinėti prekes/paslaugas net jei tuo metu nedirbate – naktį ar savaitgalį. Turite galimybę prekiauti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose be didelių papildomų investicijų.


Sumažinti išlaidas / padidinti efektyvumą

 

  • Vienos didžiausių kompanijos patiriamų išlaidų – rinkodara. Stendų, reklamų gaminimas, spausdinimas, pristatymas. Interneto svetainė - greitesnis ir efektyvesnis būdas pateikti reklamą, lengviau atnaujinti informaciją. Pagalvokit, kiek kainuotų pagaminti 200 produktų katalogą 1000 tiražu ir užtikrinti, kad tas katalogas visus metus pasiektų klientą;
  • Pirkti reklamos vietą labai brangu, nesvarbu, ar naujienų laikraštyje, stende ar per televiziją bei radiją. Taip, šios reklamos efektyvios, bet brangios. Be to, dažnai esate apriboti reklamos trukme, žodžių skaičiuje ir pan. Tuo tarpu tinklapyje galite talpinti visą reikiamą informaciją be papildomų išlaidų;
  • Internetas leidžia smulkiam verslui pateikti save geriau nei didelė konkurentų kompanija. Arba atvirkščiai, didelė ir perspektyvi kompanija gali netinkamai pateikti ir sumenkinti save iki mažos įmonėlės įvaizdžio lygio. Kaip Jūs pateikiate savo verslą?


Klientų aptarnavimas, lėšų taupymas


Ar Jūsų darbuotojai praleidžia daug laiko atsakinėdami į skambučius, kai klientai klausia vienokios ar kitokios informacijos? Ar dažnai tenka vėl ir vėl atsakinėti į tuos pačius klausimus? Kiek laiko tam išleidžia Jūsų personalas? Dabar pagalvokit, ar tos informacijos negalima būtų pateikti tinklapyje.


Konkurentų grėsmė


Jei klientas neranda Jūsų tinklapio internete – jis nueina pas Jūsų konkurentus. Kai vis daugiau įmonių skverbiasi į internetą, tos, kurios to nepadaro ir praranda pranašumą prieš konkurentus, tikėtina pralaimės ir kovą dėl savo rinkos dalies.